احتمالا این ماه از Call of Duty: Black Ops 6 رونمایی خواهد شد

دیتاماینرها در آخرین به‌روزرسانی Warzone، متوجه اشاراتی به بازی Black Ops 6 (با اسم پروژه Cerberus) شده‌اند و معتقدند که طی ماه جاری، از این بازی رونمایی می‌شود.

“s3_cerberus_reveal” در فایل‌های بازی به چشم خورده است. همچنین طرح‌های اولیه Call of Duty 2024 عبارت SALLY 6 را نشان می‌دادند، که می‌تواند به نام بازی امسال این فرانچایز اشاره داشته باشد. احتمالا بازی بعدی به سادگی با نام Call of Duty: Black Ops 6 منتشر شود.

لازم به ذکر است که این فایل‌ها از طریق اپراتور Frank Woods در Warzone 3 توسط دیتامانیرها کشف شد. همچنین احتمال دارد این اطلاعات به پیش خرید بازی Black Ops 6 هم مرتبط باشند.

اوایل آوریل، Insider Gaming گزارش The Verge مبنی بر حضور بازی بعدی این فرانچایز در شوکیس بعدی ایکس باکس را تایید کرد ولی احتمالا رونمایی اولیه آنجا انجام نمی‌شود. به جای آن، این ماه لوگو و نمایشی بسیار کوتاه از بازی بعدی را می‌بینیم. رونمایی اصلی به شوکیس Xbox در روز ۹ ژوئن (۲۰ خرداد) موکول خواهد شد و شاهد پرداختی عمیق به بازی خواهیم بود.

Insider Gaming همچنین گزارش داده بود که ایکس باکس در حال آماده شدن برای معرفی کاتالوگ بعدی خود پس از تصاحب Activision Blizzard است و به همین خاطر احتمال دارد Black Ops 6 تنها نسخه از این فرانچایز نباشد که در ماه ژوئن از آن رونمایی می‌شود.

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *