ابراز امیدواری کریس پاین برای ساخت Dungeons & Dragons 2

یکی از جذاب‌ترین فیلم‌های سال ۲۰۲۳ میلادی به Dungeons & Dragons با نقش آفرینی کریس پاین مربوط می‌شود که فروش ناامید کننده‌ای را در گیشه رقم زد.

در میان ده‌ها فیلمی که در سال ۲۰۲۳ میلادی به اکران در آمده و مخاطبینشان را شگفت‌زده کردند، کمپانی پارامونت پیکچرز دست به تولید اقتباسی زد که کمتر کسی می‌توانست جذابیت آن را پیش بینی نماید. اقتباس سینمایی هیجان انگیز و سراسر اکشن و ماجراجویی تحت عنوان Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves به کارگردانی جاناتان گلداستاین و جان فرانسیس دالی و نقش آفرینی بازیگرانی نظیر کریس پاین، میشل رودریگز و رگی-ژان پیج که براساس بازی‌های رومیزی بسیار مشهوری ساخته و اکران شد.

این فیلم ۱۵۰ میلیون دلاری برخلاف انتظارات اولیه، در زمان اکران با نمرات بسیار خوبی از سوی منتقدین روبرو شد و توانست تا عنصر سرگرم‌کنندگی را به نحو احسنت به معرض نمایش بگذارد. با این حال در کمال ناامیدی در گیشه توفیق چندانی حاصل نکرد و با ۲۰۸ میلیون دلار فروش جهانی به کار خود پایان داد. استقبالی که طرفداران بازی‌های سیاه‌چال‌ها و اژدهایان را نسبت به تماشای دنباله‌ای بر آن چندان خوشبین نکرده است.

در چنین شرایطی به نظر می‌رسد که ستاره فیلم نام برده شده یعنی کریس پاین نسبت به طرفداران چندان ناامید نبوده و ساخت Dungeons & Dragons 2 را محتمل دانسته است. زیرا در جریان برگزاری رویداد Superhero Comic Con به صحبت پرداخت و نسبت به ساخته شدن فیلم دوم اعلام کرده که:

گمان می‌کنم احتمال بسیار بالایی وجود دارد که ما یک فیلم دیگر بسازیم. اگر که آن‌ها بتوانند در بحث مالی چاره‌ای پیدا نمایند، ساخت دنباله را انجام خواهند داد.

با توجه به ضرر مالی فیلم نخست، بزرگترین مانع برای ساخت دنباله به بحث مالی مربوط شده که منطقی به نظر می‌رسد. نمی‌توان خواستار ساخته شدن اثری بود که در زمان اکران هیچ استقبالی از آن صورت نمی‌گیرد.

در نهایت باید صبر کرد و دید که تهیه‌کنندگان فیلم Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves چه تصمیمی برای ساخت دنباله در نظر خواهند گرفت.

منبع: CBR

BADMAN

منبع خبر

نظر و دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *